Kurumsal Web Tasarım Hizmetini Berk Medya Ankara Reklam Ajansı Olarak Alanlarında Uzman Ekibimizle Sunuyoruz.

Web site tasarım hizmetini Ankara web tasarım ajansı olarak etkili, etkin ve deneyimli yazılım ve tasarım ekibimizle sağlıyoruz. Web tasarım ajansı olarak web geliştirme, reklam, tanıtım hizmetlerini de tek noktadan, aynı kalite ve çizgide sunuyoruz.  Ankara reklam ajansı denilince akla ilk gelen Berk Medya kurumsal ve inovatif çalışmaları ile firmanızın prestijini yükselten etkili çalışmalar yapmaktadır. Sadece web tasarım hizmeti değil, stüdyolarımızda reklam tanıtım filmi, fotoğraf çekimi, sosyal medya yönetimi, digital reklamlar gibi birçok hizmeti deneyimli ekibimizle tek noktada, aynı çizgide sağlıyoruz. Profesyonel olarak web sitesi yapan reklam ajansları,  kurumsal web sitesi tasarımında kuruluşun sektörü ve kurumsal rengi, çizgisi ve müşteri taleplerini gözeterek, SEO uyumlu web tasarım yaparlar. Ancak arama motorları üzerinden “ucuz web sitesi fiyatları” şeklinde arama yapanlar freelance tasarımcılarla karşılaşabilmektedir. Freelance web tasarımcıların web tasarım fiyatları daha uygun gibi görünebilse de işin tamamlanması noktasında ciddi sorunlar yaşanabilir. Örneğin site tasarımı tamamlanmaz, geç tamamlanır ya da tamamlandıktan sonra desteği alınamaz. Bu kapsamda kurumsal web tasarım hizmeti sunan, her zaman ulaşılabilen reklam ajansları ile çalışmanın önemi büyüktür.

SEO uyumlu web tasarım hizmeti sunabilmek için yapılan sitenin özgün web tasarım hizmeti olarak sunulması büyük öneme sahiptir. Web tasarım ücretleri belirlenirken aynı şablonun birden fazla kuruluşa kopyalanması fiyatı düşürmektedir. Ancak başka kuruluşun bilgileri aynı tasarıma sahip sitede kaldığında SEO açısından olumsuz bir durum oluşturmaktadır.  Hazır web sitesi tasarımları ise tasarımcılar tarafından genelde ücretli sürüm yerine ücretsiz varez kullanım ile sunulabilmektedir. Varez aslında başkalarının tasarım içerisine kendi sitelerine hit kazandırmak için site kodlarının içerisine yerleştirilmiş zararlı kodlarla dolu olan sakıncalı bir kullanımdır.

Sonuç olarak Web tasarım yapan her Ankara reklam ajansı maalesef etkili e-ticaret sitesi yapamaz. Web tasarım ve e-ticaret aynı gibi görünse de farklı hizmet türleridir.  E-ticaret sitesi fiyatları, kullanılan yazılım dili, site hızı, firmaya özel tasarım, tüm ekranlara duyarlı tasarım, SEO, entegrasyonlar ile değişiklik gösterir. Web sitesi tasarım fiyatları, kurumsal web sitesi yapan firmalara göre değişiklik gösterir. Bu fiyat farklılıkları ise sunucu hızı, kapsamlı SEO çalışması, sınırsız alan ve en önemlisi firmaya özel tasarım gibi geliştirmelere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Web tasarım kuruluşun takım elbisesi gibidir.  Berk Medya olarak bugüne kadar olarak orta ve büyük ölçekli birçok kurum/kuruluşa sunduğumuz web tasarım hizmetini yenilikçi tasarım ve güncel kod teknolojileriyle sunduk. Sizleri de prestijli ve kurumsal web tasarımları için Berk Medya’ya bekliyoruz.