Video Eğitim İçeriklerinizi 10 Yıllık Deneyimle Farklı ve Yenilikçi Teknolojilerle Oluşturuyoruz.  Ayrıca Sunucu / Seslendirme / Sunum Grafik Tasarım / Yerinizde Stüdyo Hizmeti de Sunuyoruz.

Pandemi ile birlikte ülkemizde ve dünyada birçok kurum/kuruluş eğitim faaliyetlerini, uzaktan eğitim yöntemi ile daha ekonomik, hızlı ve etkili biçimde sürdürmektedir. Uzaktan online eğitim yazılım sistemine ülkemizde de hızla geçilmiş olup eğitim faaliyetleri aralıksız olarak sürdürülmektedir. Uzaktan online eğitim konusunda profesyonel bir donanıma sahip olan BERK MEDYA bu alanda önemli ve etkin bir rol oynamaktadır.

Berk Medya, online ve offline gelişmiş uzaktan eğitim, online eğitim yazılım hizmetleri sunmaktadır. Uzaktan online eğitim ihtiyaçlarını karşılamak adına, eğitim videosu hazırlama konusunda greenbox stüdyo eğitim çekimi, akıllı tahta eğitim çekimi, animasyon eğitim yapımı, promter ile eğitim içerik oluşturma konularında profesyonel ses ve görüntü teknolojileriyle en etkili video ders oluşturma hizmeti sunan Berk Medya, greenbox stüdyolarında veya istenilen herhangi bir yere kurulan eğitim çekim stüdyolarında, eğitim video hazırlama konusunda yılların deneyimi ile en etkili video eğitim içerikleri geliştirmektedir. Eğitim videosu hazırlama ve videolu ders anlatımı konusunda en yeni ve en güncel teknolojiler kullanılarak en iyi ders videoları oluşturulmaktadır. Uygulamalı eğitim içerikleri, alanlarında uzman ekip ile istediğiniz mekanda hazırlanabilmektedir.

Udemy ve Berk Medya markası olan Mesleki Yeterlilik Akademisi Eğitim Platformlarına, kurumsal ve bireysel eğitim içerikleri de oluşturmaktadır. Berk Medya’da stüdyo, çekim, kurgu, montaj, seslendirme, sunucu, sunum grafik tasarım gibi tüm hizmetler aynı çizgi ve kalitede tek noktadan sunulmaktadır.

Günümüze kadar Türkiye’nin önde gelen birçok kurum/kuruluş ve bireysel eğitim içeriğini profesyonel biçimde kurulmuş stüdyolarında mükemmel ses ve görüntüsü ile oluşturan Berk Medya, sayısız online eğitim sitesine en etkili video ders anlatım video içerikleri geliştirmiştir. Berk Medya markası olan Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim platformu yazılımı ve video içerikleri Berk Medya tarafından geliştirilmiştir.