Uzaktan Eğitim Yazılımı

Dinamik, Yerli Yazılım

Berk Medya uzman yazılım ekibi tarafından 8 yılı aşkın süredir geliştirilen esnek yazılım sistemi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak esnek biçimde tasarlandı. Talebiniz ile ihtiyaçlarınız çerçevesinde geliştirme yapıyoruz.

Kurumsal ve Bireysel Hizmet Sunumu

Gelişmiş yazılım sistemi sayesinde kurumsal ve bireysel eğitim satışı yapabilirsiniz. Örneğin x kuruluşu tek şifre ile 10 eğitim seti satın alarak, her bir eğitim setinin şifresini kullanıcılarına verir. Her bir kullanıcının çalışmalarını yönetici ayrı ayrı takip ve raporlayabilir. Bireysel kullanıcılar da eğitim çalışmalarını bireysel bazda raporlayabilmektedir.

Domain Adresinize Markanızla Kurulum

Domain adresinize markanızla yazılım sisteminin kurulumunu yapıyoruz.

Eğitim İçeriği Oluşturma

video eğitim içeriklerinizi greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta teknolojisi ile yüksek görüntü ve ses kalitesinde oluşturuyoruz. Ayrıca çekim, montaj, animasyon, seslendirme, sunucu, içerik hazırlama, yerinizde stüdyo hizmetide sunuyouz.

Raporlama - Sertifikalandırma

Yöneticiler eğitim alan kullanıcıların eğitim çalışmalarını uzaktan eğitim sistemi üzerinden anlık olarak raporlayabillir, Eğitimini tamamlayan kullanıcıya, markanız ile eğitim seti bazında tanımlanan sertika online oluşurularak sistem tarafından sunulur.

Tüm Ekranlara Uyumlu Tasarım

Responsive kodlama teknolojisiyle tüm ekranlara uyumlu "telefon, tablet ve bilgisayar" olarak geliştirilmiştir.

Online Alışveriş

Tüm bankalar ve hazır online alışveriş sistemleri ile uyumlu gelişirilen yazılım sistemi ile eğitim setlerinizi alışverişe hemen sunabilirsiniz. Alışveriş raporlarını ise eğitim seti bazında ve belirli tarih aralığı gibi bir çok seçenekle raporlayabilirsiniz.

Eğitim seti ve Ders Notu Oluşturma

Video eğitim setlerinizi oluştururken gruplandırabilir, eğitim setlerinizin içerisine farklı formatlarda ders notları ekleyebilirsiniz.

Eğitmen ve Ortaklık Modulü

Eğitmenler ile gelir ortağı modeli ile eğitim setleri geliştirebilirsiniz. Eğitmen, hazırlamış olduğu eğitim setinin veya setlerinin satış rakamlarını sistem üzerinden anlık olarak raporlayabilir. Varsa sistem ortaklarıda tüm eğitim setlerinin alışveriş tutarlarını, ortaklık payı oranında raporlayabilir.

Kampanya - İndirim Modulü

Tüm eğitim setlerine veya tanımladığınız eğitim setlerine özel indirim ve kampanyalar oluşurabilrsiniz. İndirim sayısı, indirim oranı ve indirim son günü, satış rakamına göre indirim gibi bir çok seçenekle süreci sürdürebilir ve raporlayabilirsiniz.

Soru & Cevap

Eğitim seti kullanıcıları ders içeriklerini hazırlayan uzamana özel soru sorabilir. Uzman, gelen sorunun cevabını sık sorulan sorular bölümünde, sadece ilgili kulllanıcıya e-mail veya eğitim seti soru & cevap bölümünde yayımlansın seçenekleriyle cevaplayabilir.

Güvenli & Güçlü Referans

8 yılı aşkın süredir Berk Medya Mesleki Yeterllik Akademisi sisteminde kullanılan, geliştirilen yazılım sisteminin en önemli avantajlarından birisi güvenli framework teknolojileriyle gelişirilmiştir.

E-Fatura

Eğitim seti alışverişlerinden doğan e-fatura anında, paraşüt muhasebe yazılım sistemi ile entegre çalışarak oluşturulur. Oluşturulan e-fatura kullanıcılara yönetim paneli üzerinden online olarak sunulur, muhasebe yazılımına eş zamanlı işlenirken eğitmen - ortak - yetkili carilerinede anında işlenir.

Bulut Hızı

Eğitim sistemi bulut teknolojisi ile çalışır. Bu sayede sistem hızı mevcut sunucu teknolojilerine göre daha hızlı ve etkili performansla hizmet sunar.

Yönetici ve Kullanıcı Raporlama Sistemi

Yöneticiler, eğitim alan kullanıcıların çalışmalarını anlık olarak sistem üzerinden eğitim seti ve eğitim seti bölümleri bazında % olarak takip ve raporlayabilirken, kullanıcılar ise kendilerine tanımlanan eğitim seti çalışmalarını % ve grafiksel olarak takip edebilir.

Fatura Entegrasyonu

Sistem üzerinde yapılan tüm alışverişlerin e-faturaları anında oluşturulur, kullanıcılara yönetim paneli üzerinden anında sunulur, paraşüt muhasebe yazılımına eş zamanlı işlenir, eğitmen - ortak - yetkili carilerinede işlenir.

Toplu Email

Sistem üzerinde tüm üyelere toplu e-mail gönderimi yapabilirsiniz.

Eğitim Kullanım Süresi Tanımlama

Eğitim setleriniz için belirli tarih aralığında kullanım ile birlikte kullanım süresi de tanımlayabilirsiniz.
Süresi veya tanımlanan süre bittiğinde eğitim setini kullanan kullanıcı tekrar lisans alması gerekir.

Haber & Duyuru

Duyuru ve haberlerinizi gelişmiş yönetim paneli üzerinden yayımlayabilirsiniz. Ayrıca Haber ve Duyurularınızı planlayarak ilgili tarihte sistemin yayımlamasını ayarlayabilirsiniz.

Kurumsal Tasarım

Web arayüz kodlama ve grafik tasarım ekibimiz, kuruluşunuzun talepleri doğrultusunda ön yüz kurumsal arayüz tasarımı yaparak bu sayede uzaktan eğitim sisteminizi aynı zamanda kurumsal internet sitesiniz olarak da kullanabilirsiniz.

Sınav

Her bir eğitim seti için ayrı ayrı sınav oluşturabilirsiniz. Eğitimini tamamlayan kullanıcılarınız talebiniz doğrultusunda sınavda başarılı olursa online sertifika sunulabilmektedir.

Bayilik Modulü

Geliştirilmiş bayilik modulüyle yüzlerce bayi oluşturabilir, bayilerinize özel indirim kodları ve linkleri tanımlayarak, indirim linki ve kodu ile yapılan satışları sistem üzerinden her bir bayiniz ayrı ayrı ekranlarında anlık olarak raporlayabilir.

Birden Fazla Dil ile Eğitim Seti Oluşturma

Aynı link üzerindeki eğitim setinizi bir den fazla dil seçeneği ile oluşturabilirsiniz. Dil seçimi ile görüntülenen video içerikler, ilgili dil video dersleri ile anında değişerek kullanıcıya sunulur.

SEO

Gelişmiş uzaktan eğitim yazılım sistemi tüm arama motorları ile uyumlu çalışır. Sistemin tüm bilgileri arama motorlarına işlenir. 150'den fazla rapor sunulur. SEO uyumlu kodlama teknolojisi ile hizmet sunulur.

Kurumsal Çözümler

Bir veya bir kaç konuda çalışanlarınız için eğitim seti hazırlamak, sadece çalışanlarınıza markanızla sunmak, çalışanlarınızın eğitim sürecini raporlamak, markanızla sertifikalandırmak istiyor ve bir kaç saatlik video eğitim içeriği için yazılım hizmeti almak istemiyorsanız, eğitimlerinizi stüdyolarımızda oluşturuyor, Berk Medya MYA eğitim sistemi üzerinden daha az maliyetle sadece kullanıcılarınıza sunuyoruz. Talebiniz ile eğitim setini alışverişe iş birliği ile açabiliyoruz. Ayrıca uzaktan eğitim projelerinizi iş birliği ile oluşturabilmekteyz.

Ankara yazılım şirketi olarak online eğitim programları, uzaktan eğitim yazılımı ve uygulamalarını alanlarında uzman yazılımcılarımızla geliştiriyoruz.