Greenbox Teknolojisinde İşinizin Filmini En Kısa ve En Etkili Şekilde Hazırlayarak Yüzbinlerce Müşterinize Etkileyici Biçimde Sunabilmenizi Sağlıyoruz.

Digitalleşen dünyada Ankara film yapım ajansı olarak kuruluşunuzu dijital dünyaya, reklam tanıtım filmleriyle etkileyici biçimde taşıyoruz. Şirket tanıtım video yapımı ile firma tanıtım videosu yapımı, kurumsal tanıtım filmi yapımı alanlarında reklam ajansı olarak hizmet sağlıyoruz. Kurumsal tanıtım filmi projelerinizi etkileyici 4K gökyüzü drone kamerasıyla ve drone ehliyetli operatörlerimiz ile görüntülüyoruz.  Stüdyolarımızda veya istediğiniz mekanda yapmış olduğumuz profesyonel çekimler ile kurgu, montaj, seslendirme, oyuncu, model, senaryo gibi tüm hizmetleri tek noktada sağlıyoruz.

Reklam film ajansları arasında farklılıklarımızdan birisi bünyemizde Cast Ajansımızın da bulunmasıdır. Berk Medya markası olan Berk Cast Ajansımız ile yapımlarımızın sunucu, seslendirmen, oyuncu, model ihtiyaçlarımızı kendi bünyemizde uzman ekibimizle sağlıyoruz. Reklam videosu ve reklam filmi çekim çalışmalarınızı greenbox stüdyo çekimlerimizle renklendiriyoruz. Sunucu, animasyon, çekim, montaj, seslendirme, senaryo yazımı gibi tüm hizmetleri aynı çizgi ve kalitede sunuyoruz.

Reklam ajansı olarak her bütçeye uygun reklam ve tanıtım film yapımını uzman ekip ve profesyonel ekipman parkımızla hizmetinizdeyiz. İhtiyacınız halinde talebinizle greenbox stüdyolarımızı kullanarak reklam ve tanıtım filmlerinizi de hazırlıyoruz. Hazırlanan tanıtım filmi çekimlerini, fuar, seminer, sosyal medya platformları, internet sayfanız, digital reklamlar gibi bir çok platformda milyonlarca kişiye ve kuruluşa etkili biçimde sunabilmenizi sağlıyoruz.

Tanıtım videosu fiyatları, reklam filmi fiyatları konularındaki soru ve projenizi bizlere iletmeniz halinde ücretsiz danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.

Ankara Reklam Ajansı olarak en etkili reklam ve kurumsal tanıtım film yapım fiyatları ile fabrika tanıtım filmi fiyatları konusunda %20 indirime ek olarak +6 taksit imkanıyla BERK MEDYA’da…