Tüm Projelerinizi Full HD, 4K Gökyüzü Kamerası ve Drone Ehliyetli Operatörlerimizle Heyecan Verici Biçimde Oluşturuyoruz. 

Reklam ve tanıtım projelerinizi 4K drone video çekimi ile etkileyici biçimde sunmamızı ister misiniz? Ayrıca stüdyolarımızda ve istediğiniz mekanda yaptığımız çekimler, seslendirme, animasyon, kurgu, montaj seçenekleriyle etkileyici tanıtımlar yapıyoruz. Profesyonel drone çekim hizmetini, alanlarında uzman drone ehliyetli operatörlerimiz ile Türkiye’nin 81 iline sunuyoruz.

Ankara drone çekim denildiğinde ilk akla gelen Berk Medya, sayısız drone çekimi ile etkileyici projelere imza atmıştır.  Drone ile video çekim fiyatları,  4K drone çekimi ve Full HD drone çekimine göre değişiklik göstermektedir. Sadece profesyonel drone video çekimi değil aynı zamanda havadan yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekim hizmeti de sunuyoruz.

Drone çekimi, drone reklam çekimi olarak bilinen reklam tanıtım video yapımında kullanılır. Reklam ve tanıtım filmlerine etkileyici hava veren drone çekimlerinde operatörün ve dronun kaliteli görüntü alması oldukça önemlidir. Sadece operatör ve drone ile bitmeyen süreç, kurgu, montaj, giriş animasyonu, görsel efekt, seslendirme gibi diğer işlemlerinde eksiksiz ve uzman ellerden geçmesi ile ve projelerinizin kaliteli etkin şekilde sunumu ile tamamlanır.