Gelişmiş Uzaktan Eğitim Yazılımı Sizden, 60 Saat Greenbox Stüdyoda Video Eğitim Çekimi Bizden..

Yılların deneyimi ile geliştirmiş olduğumuz Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim sistemindeki uzmanlığımızla, online eğitim yazılım hizmeti veriyoruz. Berk Medya olarak uzman yazılım ekibimizle Ankara yazılım şirketleri arasında en iyi online eğitim yazılımı hizmetini sağlamakta iddialıyız.

Berk Medya tarafından geliştirilen Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim yazılım sistemi, Doktor Ajandası, Dijiless ve bir çok e-ticaret yazılımları geliştirdiğimiz projelerden sadece birkaç tanesidir. Online kursların, eğitim yazılımları ile sunmuş oldukları online eğitimleri, kesintisiz ve sorunsuz sürdürebilmeleri için uzaktan eğitim programlarını en etkili biçimde geliştirmeye devam ediyoruz. Uzaktan eğitim programlarının yanında talebiniz ile stüdyolarımızda akıllı tahta, greenbox, animasyon seçenekleriyle video eğitim içerik geliştirme alanında bütün bir hizmet veriyoruz.

Berk Medya, uzaktan online eğitim yazılım sistemi kurmak isteyen kurum/kuruluşlar için Ankara yazılım şirketi denildiğinde akla gelen ilk isimlerdendir.

Uzaktan eğitim sistemi kurmak isteyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz uzaktan eğitim programları ile online ve offline modüller ile hizmet sunuyoruz. Online eğitim programları hizmetini, online alışveriş, faturalandırma, sertifikalandırma, iş ortaklık modülü gibi bir çok modül ile sunmaktayız. Online eğitim sistemleri geliştirilmesi konusundaki uzmanlığımızı güncel yazılım, donanım teknolojileriyle online eğitim yazılımları geliştiriyoruz.

Online yazılım kursu kurmak eskiden oldukça zor iken Berk Medya ile artık çok kolay. Gelişmiş yazılım sistemleri sayesinde sanal okulunuzu kurmak sadece birkaç dakika… Berk Medya olarak sadece online eğitim sitesi kurmuyoruz.