Malatya’da doğan(1985) Muhammet Öztürk, önce Şehit Kemal Özalper Bilgisayar Teknik Lisesi’nden, daha sonra da İnönü Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümünden mezun oldu.

Çalışma hayatına Anadolu Basın Merkezinde tasarım ve yazılım faaliyetleri ile başlayan, Gür Bilişim firmasında yazılım uzmanı olarak görev yapan Öztürk, 2011 yılında İşsiz Gençlere İş Fırsatları Avrupa Birliği Projesi’nde Yazılım ve Grafik Tasarım Uzmanı olarak sorumluluk aldı.

Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası’nda (İNTES) “Yazılım, Video Tanıtım Filmi, Grafik Tasarım” alanlarında çalışan Öztürk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Merkezi’nde yazılım ve tanıtım bölümünde 5 yıl yazılım uzmanı olarak görev yaptı.

Öztürk ,2000 yılından bu yana Web Yazılımı, Grafik Tasarım, Video Prodüksiyon , SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, ve Danışmanlık alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Öztürk, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi NLP, Yaşam Koçluğu, Yönetsel alanda insan ilişkileri, Beden Dili, Zaman Yönetimi, Kuantum Düşünce Tekniği konularında sertifikasyona sahiptir.

Yazılım, Grafik Tasarım, Video Prodüksiyon, SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı ve Danışmanlık hizmetleri sunan Berk Medya Prodüksiyon Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. Şirketinin ve çalışma yaşamının nitelikli iş gücü ihtiyacına destek vermek için kurduğu Mesleki Yeterlilik Akademisi’nde (MYA) Kurucu Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Muhammet Öztürk İngilizce biliyor.

Muhammet ÖZTÜRK

Kurucu Genel Müdür

thumb_7999_800x800_0_0_crop