İş Takip Yazılımı

Telefon, tablet, bilgisayar, ajanda, not defteri, outlook, hatırlatıcılar vb. gibi bir dünya aracı kullanarak işlerinizi sürdürmek tüm enerjinizi alır. Geliştirdiğimiz iş takip yazılımı sayesinde tüm personeliniz işlerini tek noktadan takip edebilir, tüm süreci rahatlıkla raporlayabilir, yeni görevlendirmeler yapabilirsiniz.

– Müşterilerinizin iletişim bilgisi, ilgilileri, aramaları, fatura ve teknik desteklerini ve toplantılar gibi tüm detayları personelleriniz tek ekranda görüntüleyebilir.

– Projelerinizi grup olarak tek ekranda görevlendirme ile sürdürebilirsiniz. Personellerinize atadığınız görevleri tek ekranda takip ederek, tek tıkla raporlayabilirsiniz.

– Toplantı ve müşteri aramalarınızı artık ekip olarak tek ekranda takip edebilirsiniz.

– Müşterilerinizin iletişim bilgileri, ilgilileri ve ilgililerinin iletişim bilgilerini sürekli ajandalarınızdan veya arkadaşlarınızdan sıkıldıysanız suite crm tam size göre

– Hangi toplantı ne zaman, nerede, kimlerin katılımı ile yapılarak nasıl sonuçlanmış gibi bir rapor mu istiyorsunuz ? Yıllarca yaptığınız yüzlerce toplantı ve toplantı detaylarına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

– Yetkilendirme özelliği ile her bir personelin yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.

– Artık müşterilerinizin telefon aramaları tüm personel tarafından takip ediliyor olacağından gözünüzden bir şeyi suit crm kaçırmayacak

– Tek ekran üzerinden, tüm süreçleri anında raporlayarak işinize odaklanabilmenizi sağlayan mükemmel bir yazılım suite crm

– Demo talebi için info@berkmedya.com.tr

Ürün Yönetimi

Excel tablolarında sürekli fiyat değişikliği yapmak, değişikliği bütün personel ile paylaşarak eski ve yeni tabloların karıştırılması gibi hataların önüne geçmek SuiteCRM ile mümkün. Ürün ve liste fiyatlarınızı tek listede güncelleyerek bütün personellerin tablolarını da aslında tek tık ile güncellemiş olursunuz.

Pazarlama Yönetimi

Hızlı ve kolay bir şekilde bütün pazarlama süreçlerinizi planlayabilirsiniz.

Teklif Yönetimi

Daima güncel teklif şablonu kullanımı!
SuiteCRM teklif yönetim modülü sayesinde basitçe teklif şablonunuzu oluşturarak müşterileriniz ile entegrasyonunu sağlayabilmenize olanak sağlar.

Google Maps Entegrasyonu

Yakınınızdaki müşterileri SuiteCRM sayesinde görebilirsiniz. Bu sayede bütün müşterilerinizin yerlerini tek ekranda görüntüyerek ziyaret planlamanızı rahatlıkla yapabilirsiniz.