Berk Medya Hakkında

Bizi Tanıyın!

2013 yılında kurulan Berk Medya, deneyimli ekibi ve profesyonel ekipman parkı ile Ar-Ge projeleri başta olmak üzere prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim, yazılım alanlarında en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunma ilkesiyle her geçen gün başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Doktor Ajandası Online Randevu Sistemi, Berk Uzem Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi, Mesleki Yeterlilik Akademisi Uzaktan Eğitim Platformu, Makromino e-Ticaret Sistemi, Berk Cast Ajans, Berk Medya markalarıdır..

Berk Medya hizmet kataloğunu görüntüle!

Misyonumuz

Berk Medya; reklam, tanıtım, uzaktan eğitim, e-ticaret, sağlık alanlarında yazılım ve reklam gücünü en etkili biçimde kullanmaktadır. Berk Medya markaları ile hizmetler sunarken diğer yandan Türkiye’nin öncü kuruluşları ile olan çalışma ve iş birliklerini kalite standartlarında sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Berk Medya; deneyimli ekibi, güçlü yazılım alt yapısı, etkili reklam tanıtım faliyetleri ve stüdyolarında bir çok hizmeti dünya standartlarında sunmaktadır. Berk Medya Markası ile sunduğu hizmetleri ve kuruluşlar için sunduğu reklam, tanıtım, uzaktan eğitim, yazılım alanındaki hizmetleri uluslarası düzeyde sunabilmek için analitik düşünce ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir.

Markalarımız

Berk Medya Markaları

Mesleki Yeterlilik Akademisi

Berk Uzem

Doktor Ajandası

Berk Cast Ajans