Video ve Fotoğraf Stüdyo Kiralama Hizmetini Çekim, Kurgu, Montaj, Sunucu & Model, Seslendirme ve Animasyon Seçenekleriyle Sunuyoruz.

Reklam ajansları arasında en etkili reklam & tanıtım hizmetlerini, uzman ekibimizle yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla geliştirmekte iddialıyız. Reklam ajansı olarak Ankara’nın merkezi konumunda Greenbox stüdyo kiralama ve fotoğraf stüdyosu kiralama hizmetini sunuyoruz. Çekim stüdyolarımızda modelli veya modelsiz ürün fotoğraf çekimi, video eğitim çekimi, ürün tanıtım çekimi gibi bir çok hizmeti tek nokta aynı kalitede sunuyoruz.

En güncel teknolojilerle, Ankara Ajans olarak Ankara kiralık greenbox stüdyo, stüdyo mikrofonu, yeşil perde ve diğer stüdyo set ekipmanı ile projelerinizi etkili biçimde geliştiriyoruz.  Talebiniz ile istediğiniz mekanda video ve fotoğraf çekim stüdyoları kiralama veya stüdyo kurulum danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.

Greenbox stüdyo kiralama hizmetini Ankara reklam ve tanıtım ajansı olarak “stüdyo, kamera, çekim, fotoğraf makinası, video kamera, mikrofon, ışık setleri, kurgu, montaj, animasyon gibi bir çok imkanlar ile sağlıyoruz. Stüdyo kiralama hizmetlerimizde ihtiyacınız ve talebiniz halinde,Berk Cast Ajansımız da yanınızda. Seslendirme – sunucu – oyuncu – model gibi ihtiyaçlarınızı Berk Cast Ajansı le karşılayabilirsiniz. Giyinme, makyaj ve misafir ağırlama odası, çalışma alanı ve gün boyu ikramlar ve asistan imkanlarıyla 7/24 stüdyo kiralama hizmeti BERK MEDYA’da