10 Yıllık Deneyim, Güncel Trenlere Göre Uygun Göz Alıcı, Etkileyici Tasarım Hizmeti

Ankara grafik tasarım ajansı olarak uzman ekibimiz ve yılların deneyimi ile kurumsal kimlik tasarımı ve logo tasarımı alanlarında profesyonel hizmetler sunmaktayız. Kurumsal kimlik tasarımı bir kuruluşun takım elbisesi gibidir. Firmanın sektörüne uygun olarak, büyük küçük birçok yerde kullanılabilir biçimde logo tasarımı gereklidir. Birçok kurum/kuruluş bu önemli işi düşük ücretlerle alanlarında uzman olmayan kişilere yaptırma yanılgısına düşmektedir. Ancak kurum/kuruluşun kimliği olacak ve yıllarca kullanacağı, tüm müşterilerine sunacağı logo ve kurumsal kimlik çalışmasının profesyonel olması oldukça önemlidir. Logo veya kurumsal kimlik çalışmasındaki en ufak bir değişiklik, tabela, marka tescil, kartvizit, dosya, fatura, irsaliye vb. gibi tüm basılı görsel materyalin değişmesini gerektirecek ve bu durum dolayı kurum/kuruluşa ek bir maliyet yaratacaktır. İşte bu nedenledir ki; alanında uzman bir reklam ajansı ile profesyonel marka, kurumsal kimlik ve logo tasarımı yaptırmak oldukça önemlidir.

Web sitesi logo tasarımı yaptırmak isteyen kuruluşlarda aynı çerçevede ilerlemelidir. İlerleyen süreçlerde sadece web sitesi değil kurumsal kimlik, tabela, fatura gibi bir çok yerde kullanılacağı düşüncesi ile logo grafik tasarım hizmeti almaları önemlidir.  Logo tasarımı yapan firmalar arasında önemli bir yere sahip olan Berk Medya, doğru analiz ve planlama ile tüm süreci sizin adınıza yürütür. Profesyonel logo tasarımı, logo tasarımcıları tarafından geliştirilmektedir. Profesyonel logo yapmak için öncelikle adobe çizim programlarına tam ve eksiksiz bir biçimde hakim olmak, yaratıcı ve araştırmacı olmak şarttır.

Profesyonel logo tasarımı hizmetini,  Ankara ajans olarak alanlarında uzman ekibimiz ile sektörünüze uygun renk ve çizgiler ile tasarlıyoruz. Alanlarında en az 5-8 yıl deneyime sahip ekibimizle sayısız firmaya yaratıcı, yenilikçi kurumsal kimlik çalışmaları yaptık. Ankara reklam ajansı olarak bir çok reklam ajansı gibi hazır logolar üzerinden renk ve çizgiler ile oynayıp sunmak yerine kuruluşunuza özel olarak logo çizimleri yapmaktayız. Berk Medya olarak logo ve kurumsal kimlik tasarımlarını farklı ekip arkadaşlarımız ile uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Sadece logo tasarım ajansı olarak değil profesyonel katalog tasarım, broşür tasarımı, billboard tasarımı gibi grafik alanında bir çok hizmet sunuyoruz. Ayrıca grafik tasarım hizmetlerimizde gerektiğinde örneğin katalog için ürün fotoğraf çekimlerini, stüdyolarımızda veya istediğiniz yere kurduğumuz stüdyolarda gerçekleştiriyoruz.