Ankara’da kiralık fotoğraf stüdyo hizmetini Ankara tanıtım ajansı olarak Ankara’nın merkezi konumunda sunuyoruz. Fotoğraf stüdyolarımızda veya istediğiniz mekanda ürün fotoğraf çekim stüdyo kurulum hizmeti BERK MEDYA’da hizmetinizde. Ürün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşan deneyimli ekibimiz, en etkili fotoğraf çekim teknikleri ve en güncel teknolojilerle ürünlerinizin görünürlüğünü artırmakta çok istekli.

Berk Medya, fotoğraf çekim stüdyo kiralama hizmetini de sağlıyor. Farklı renk perdeler, güçlü paraflash setleri ve softbox setleri, güncel teknolojilere sahip fotoğraf makinaları, ürün çekim sandalyesi, giyinme, dinlenme ve makyaj odası imkanları ile fotoğraf çekim stüdyosu kiralamasından faydalanabilirsiniz. 

Reklam ajansları da, Berk Medya stüdyolarında farklı birçok video ve fotoğraf projeleri geliştirmektedir. Sizlerde video ve fotoğraf çekiminiz için stüdyolarımızı ekip, ekipman, kurgu, montaj seçenekleriyle kiralayabilir yada doğrudan tüm olanaklarımızla ürünlerinizin fotoğraf çekim hizmetini alabilirsiniz.

Berk Medya, Ankara reklam ajansı olarak ürün ve hizmetlerinizin ürün fotoğraf çekimlerini en uygun ürün fotoğraf çekim fiyatıyla sunmaya devam ediyor. %20 indirim + 6 taksit fırsatı fotoğraf stüdyo kiralama ve ürün fotoğraf çekimlerinde bu kapsamda devam ediyor. Fotoğraf stüdyosu Ankara denildiğinde akla ilk gelen ürün çekim stüdyosu veya ürün fotoğraf çekim stüdyosu hizmetlerini uzman ekip ve profesyonel ekipman parkıyla sunuyoruz. 

Ankara Ajans olarak Berk Medya’da fotoğraf hizmetinde ürün fotoğraf çekim fiyatları, konusunda istediğiniz mekanda veya stüdyolarımızda çektiğimiz ürünlere göre değişmektedir. Ayrıca çekim süresi, fotoğraf dekube işlemi uzun olan ışık yansıması olan ya da olmayan ürün veya ürün sayısı gibi bir çok faktör fotoğraf çekim fiyatını belirlemektedir. Ürün fotoğrafçılığı, düğün ya da dış çekim fotoğrafçılığından farklıdır. Farklı ekipmanlar ve genelde farklı uzmanlık gerektirir. Bu noktada uzman ekibimiz ile en iyi fotoğraf hizmetini profesyonel ekip ve ekipman parkı ile yılların deneyimiyle sunuyoruz. Bu imkanlarla tanışmak üzere sizleri Berk Medya’ya bekliyoruz.