Mağazanız 24 Saat Açık olsun

E-Ticaret Paketleri

Berk Medya ile işinizi büyütün

Sektörünüze ve kurumsal çizginize özgün, kurumsal web tasarım ve e-ticaret site hizmeti. Tüm ekranlara uyumlu tasarım, arama motoru optimizasyonu, sınırsız ürün ve hizmet ekleme, online alışveriş, yönetilebilir, raporlanabilir ve sosyal ağlar ile entegre çalışan kurumsal web sitenizi veya e-ticaret sitenizi tasarlayıp geliştirerek hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi etkili şekilde sunabilmenizi sağlıyoruz.

Uzman Ekip

E-Ticaret mağazanızı uzman ekiplerimiz ile hazırlıyoruz profesyonel çözümler sunuyoruz.

Pazar Analizi

Günümüzde işletmeler ürünlerini kaliteli ve uygun maliyetle üretmekle birlikte, doğru pazarı tespit ederek alıcıya ulaşmak zorundadır.

Kriz Yönetimi

Marka, ürün, servis ve aynı zamanda kişilerin dijital ortamlardaki algı yönetimlerini temel alan , arama motoru optimizasyonundan, web ve sosyal medya takibine, yönetiminden bilişim hukukuna kadar bir çok farklı konuda destek sağlıyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonu

n11, gittigidiyor, hepsiburada ve amazon vb. mağazalarınızı tek ekrandan yönetin. Ürün gönderin, güncelleyin, toplu fatura ve kargo etiketi yazdırın. Pazarlama araçlarıyla satışlarınızı artırın.

XML Entegrasyonu

Tedarikçilerinizin ürünlerini e-ticaret sitenizde veya pazaryeri mağazalarınızda satışa çıkarın. Kendi ürünlerinizi ücretsiz xml bağlantıları oluşturarak paylaşın. Satışlarınızı artırın.

Muhasebe Entegrasyonu

Ticaret operasyonlarınız büyüdükçe ve siparişleriniz arttıkça otomasyon ihtiyaçlarınızda artacaktır, erp/muhasebe programınızın entegre edilmesiyle emek ve zaman kaybınızı en aza indirmiş olursunuz.