Grafik Tasarım, Animasyon, Stüdyo Çekimleriyle Hazırladığımız Etkili Reklam İçeriklerini Her Bütçeye Uygun Stratejilerle Yüz Binlere Sunuyoruz. 

Ankara reklam ajansı olarak reklam ajansları arasında etkili, etkin bir yere sahip olabilmeniz için güncel teknolojilerle hizmet sunuyoruz. Dijital reklam danışmanlığı günümüzde çok önemli bir yere sahip olmuştur. Google gibi arama motorlarında ürün ve hizmetleriniz aramalarda üst sıralarda görüntülenmiyor ise şehir merkezinde değil ilçe ya da kasaba da ticaret yapıyorsunuz demektir. Reklam ve tanıtım bu kapsamda profesyonel sosyal medya yönetimi ile etkili biçimde sürdürülmelidir.

Berk Medya, Ankara sosyal medya ajansı olarak stüdyolarımızda çekimlerini yaptığımız video ve fotoğraflar ile etkili sosyal medya içerik üretimi yapmaktayız. Ayrıca alanlarında uzman grafik ve animasyon ekibimiz ile içeriklerinizin görünürlüğünü arttırmak için etkin çalışmalar yapıyoruz.

Web sitesi SEO çalışması hizmetini deneyimli metin yazarı ve SEO uzmanlarımız ile yılların deneyimi ile kurum/kuruluşunuza özel olarak sunuyoruz. Ankara’nın en iyi dijital reklam ajansı ve dijital pazarlama ajansı olan Berk Medya, çalıştığı kuruluşların sitelerini düzenli olarak güncelleme işlemlerini yapmaktadır. Berk Medya, bünyesinde bulunan web tasarımcı ve dijital reklam uzmanları ile aksi durumda daha fazla maliyete sahip olacak işleri daha az bir maliyet ile sunabilmektedir.

SEO çalışma fiyatları, sitenin yaşı, sitenin kullandığı yazılım türü ve bağlantı hızı gibi birçok faktöre göre değişmektedir. Organik SEO çalışması sitenin durumuna göre birkaç ayda yapılan bir işlemdir. Ancak hızlı sonuç için Google reklamları tercih edilmektedir. Arka planda site içi Google SEO reklam çalışmalarının sürdürülmesi, planlanması önemlidir.

SEO uyumlu web sitesi yapımı dijital reklamcılıkta kaçınılmaz gerekliliktir. SEO uyumu olmayan web siteleri maalesef Google SEO fiyatları yüksektir. Bu nedenle web sayfası hizmetlerinde SEO çalışmaları oldukça önemlidir.