Yüzbinlere İşinizi Etkili, Eğlenceli ve Hızlı Biçimde Sunabilmenizi Sağlıyoruz.

Ankara animasyon şirketleri arasında önemli bir yere sahip Berk Medya alanlarında uzman ekibi ile 2D ve 3D animasyon çalışmaları yapmaktadır.

Animasyon anlatılmak istenen konuyu en etkili ve en eğlenceli biçimde anlatma biçimidir. Sosyal medya, web sitesi gibi sayısız mecrada ürün ve hizmetlerinizi en eğlenceli ve göz alıcı şekilde film animasyon olarak sunabilirsiniz. Ankara animasyon veya Ankara reklam ajansı denildiğinde akla ilk gelen Berk Medya sayısız ve eşsiz animasyon filmi yapmıştır. Video animasyon karakterleri yaratıcı ve uzman bir ekip ile hayat bulur.

Berk Medya, Ankara animasyon firmaları arasında farklı bir yere sahiptir. Yaratıcı ekibiyle 3D modelleme alanında yenilikçi bir yaklaşım ve yılların deneyimiyle projelerinize hayat veriyoruz.

Animasyon fiyatları, animasyon şirketleri tarafından 2D ve 3D olarak ve süre bazında, son olarak çalışma sayısı bazında fiyatlandırılır. 2D animasyon fiyatları 3D animasyon fiyatlarına göre daha uygundur.3D animasyon çalışmaları daha yüksek kapasiteli bilgisayarlara ihtiyaç duyulduğundan maliyetleri 2D ye göre fazla olabilmektedir. Animasyon tanıtım videosu hazırlamak için yüksek kapasiteli bir bilgisayara ve 3D modelleme bilgisine sahip olmak gereklidir. Animasyon tasarımı, tasarım bilgisi ve ruhu olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kurum/kuruluşun potansiyelini yansıtmaktan uzak basit, kurum/kuruluşun prestijine zarar verecek ölçüde çalışmalar kaçınılmaz olmaktadır. Bu noktada ankara reklam ajansı olarak alanlarında uzman bir ekip ile çalışmalarımızı güncel son teknolojiler ile sürdürmekteyiz.