Animasyon Film Yapım

Ankara Reklam Ajansları arasında etkili bir yere sahip olan Berk Medya, 2D ve 3D Animasyon Film Yapım fiyatları konusunda en iyi hizmeti en uygun fiyat ile sunmaktadır.

Modelleme

Animasyon filmler oluşturulurken 4 aşamadan geçer bunlardan ilki modellemedir karakter ve katı modelleme olarak ikiye ayrılır. Kendi içlerinde ise 2d ve 3d olarak ikiye ayrılmaktadır.  Ayrıca mimari çizimlerde bu kapsamdadır.

2d & 3d Animasyon

Animasyon filmler 2d ve 3d olarak kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadır.  2d filmler tek bir açıdan gösterilirken 3d filmler üç boyutlu izlenmektedir. 3d filmler maya ve 3ds max yazılımları ile yapılmaktadır.

Rigging

İskelet animasyonu, bilgisayar animasyonunda bir karakterin iki bölümde temsil edildiği bir tekniktir. Bu teknikler ile konuşma, yürüme ve zıplama gibi işlemler yapılmaktadır. Örneğin bir obje başka bir yere hareket etmesi.

Render

Render tasarladığımız projenin çıktısını almaktır video yada png formatında çıktılar alınıp film haline getirilir. Render motorlarından en kullanılan türler corona ve vray’dir.  Render süreleri değişkendir.